Trainingsschema 2017-2018

VV Bargeres, DZOH en SC Erica

Beste spelers, trainers, coaches en leiders,

Afgelopen weken is er druk gewerkt aan het trainingsschema van de BDE teams. Dit was nog een hele puzzel. Het goede nieuws is dat we er in geslaagd zijn om alle teams 2 keer te laten trainen per week.  Daar waar mogelijk hebben we rekening gehouden met trainen op kunstgras, gewoon gras, tijdstippen en leeftijd van speelsters, maar we moesten ook rekening houden met het overvolle programma bij DZOH en de beperkte trainingsaccomodatie (1 kunstgrasveld) daar.

Twee keer trainen in de week is zeker een noodzaak voor onze selectieteams. Maar we zijn van ook mening dat de andere elftallen twee keer per week horen te trainen. Dat dit gelukt is, is zeker weer een mooi resultaat van onze samenwerking.

Zie onder het resultaat

trainingschema 2017-2018

Met sportieve groet,

Harrie Grooten

Technische Commssie